FILMOWANIE W PROJEKTACH

 

Oferuję sporządzenie dokumentacji filmowej oraz reportaży z wydarzeń w projekcie.

Oferuję także przygotowanie i poprowadzenie warsztatów filmowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów na dowolny temat. Posiadam profesjonalny sprzęt filmowy, rekwizyty oraz doświadczenie, które zdobyłem pracując jako instruktor filmowy w domach kultury, w projektach polskich i unijnych (Muzeum Historii Polski, Fundacja Dzieci Niczyje, Narodowe Centrum Kultury, Fundusze Unijne, Gmina Długołęka, Gmina Wrocław, Fundacja Tesco i wiele innych).

Cena już od 500 zł.

MOJE REALIZACJE Z PROJEKTÓW

Projekt

„Seniorzy w akcja – nowe opowieści o Bierutowie”

Projekt DoSztukowanie  z Wrocławia

Projekt Lokalne Opowieści w Kulturze Nowych Mediów z Bierutowa w ramach BMK 2020

Projekt Seniorzy w Akcja z Bierutowa

Widzę – Zmieniam. Młodzieżowi animatorzy działań społecznych. Realizacja projektu: Ośrodek Postaw Twórczych we Wrocławiu.

Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Dolny Śląsk

Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku 2016- 2019

Bardzo Młoda Kultura (BMK) to program dotacyjny Narodowego Centrum Kultury. Zadaniem programu jest projektowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań, które mają zbliżyć sferę edukacji i sferę kultury. Rozumiane to jest bardzo szeroko jako współpracę między  różnorakimi instytucjami kultury, szkołami i innymi placówkami oświatowo-wychowawczymi, organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze kultury lub edukacji oraz lokalnymi edukatorami, którym leży na sercu rozwój kompetencji społecznych dzieci i młodzieży poprzez wykorzystanie metod edukacji kulturalnej i animacji kultury.

Reportaż z Wielopokoleniowego Pikniku

Piknik został zorganizowany w ramach projektu „Wielopokoleniowa kapsuła czasu”
dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Reportaż z Międzypokoleniowego spotkania wigilijnego w Januszkowicach

Międzypokoleniowe spotkanie wigilijne w Januszkowicach odbyło się w ramach drugiej edycji projektu Pogotowie Tradycji dofinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach programu Seniorzy w Akcji.

„Wielkanoc z GOKiem” Długołęka

Warsztaty rękodzieła dla mieszkańców gminy Długołęka odbyły się w ramach drugiej edycji projektu Pogotowie Tradycji dofinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach programu Seniorzy w Akcji.

Reportaż ze „Swojskiego śpiewania w Długołęce”

Koncert „Swojskie śpiewanie w Długołęce” odbył się 21 listopada 2015 r. Impreza stanowiła podsumowanie projektu „Kulturalny Pakiet Startowy” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce w ramach programu Kultura Interwencje 2015 Narodowego Centrum Kultury.

Reportaż z przygotowań oraz z spektaklu w ramach programu „Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży” Narodowego Centrum Kultury.

Spektakl teatralno-pantomimiczny „Apokalipsa” powstał w ramach projektu „Sztuka językiem międzynarodowym. Polsko-ukraińskie warsztaty pantomimy” zrealizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce w partnerstwie ze stowarzyszeniem „Polsko-Ukraińska Przyjaźń” z miasta Sarny. Projekt został dofinansowany w ramach Programu „Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży” Narodowego Centrum Kultury.

Film „Ostatnia rozgrywka”

Film został zrealizowany podczas warsztatów filmowych w ramach projektu „Historie nieopowiedziane” realizowanego przez Stowarzyszenie Ocalić Szansę-SOS z Wrocławia. Dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Reportaż podsumowujący projekt „Maluchy do żłobka. Mama wraca do pracy”.

Reportaż filmowy z inicjatywy pt. „Poznaj swoją gminę na rowerze” która odbyła się 14.09.2014 r. w Dobroszowie Oleśnickim w ramach projektu „Otwieramy GOK… na nowo!” realizowanego w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury.

EKO-WAKACJE z GOKiem

Filmy zrealizowane podczas warsztatów filmowych w ramach „EKO-WAKACJI z GOKiem” w świetlicy wiejskiej w Długołęce, Bielawie oraz Pasikurowicach należącej do Gminnego Ośrodka Kultury w Długołęce

Qurier Mikołaja

Teledysk został zrealizowany wraz z dziećmi ze Stowarzyszenia Ocalić Szansę-SOS z Wrocławia i następnie wziął udział w konkursie na najlepszy wideoklip. Fundacja Przyjaciółka, która była organizatorem konkursu zdecydowała, że teledysk znalazł się na liście wygranych.

Film dokumentalny „Szlakiem ginących zawodów”

W ramach projektu młodzież ze Stowarzyszenia Ocalić Szansę-SOS przeprowadzała wywiady z przedstawicielami ginących profesji. Podopieczni Stowarzyszenia odwiedzili magiel, pracownie introligatorską, pracownie szewską oraz pracownię pozłotnika. Z zebranego materiału powstał film dokumentalny, którego projekcja odbyła się podczas wystawy.

Film powstał podczas warsztatów w ramach projektu Patriotyzm Jutra finansowanego przez Muzeum Historii Polski.

Film dokumentalny „Historia łączy pokolenia”

Dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Ocalić Szansę-SOS wzięła  udział w warsztatach, podczas których poznawali historię Polski i historię swojego miasta spotykając się z osobami starszymi (rodziną, sąsiadami, osobami z domów spokojnej starości itp.) i przeprowadzając z nimi wywiady. Ze zgromadzonego materiału powstał film.

Jeśli chcecie Państwo zobaczyć więcej moich realizacji zapraszam do portfolio.